Fototapeta

Fototapeta z wybranym nadrukiem to doskonały pomysł na ożywienie ścian w mieszkaniu, biurze, restauracji, w każdym pomieszczeniu, któremu pragniesz nadać indywidualny charakter. Możesz wybrać spośród 27 milionów zdjęć i grafik dostępnych na naszej stronie lub przesłać własne zdjęcie. Fototapety drukujemy w najnowszej technologii HP LATEX tuszami bezpiecznymi dla zdrowia i certyfikowanymi do ekspozycji we wnętrzach. Najwyższej jakości barwniki zapewniają znakomite nasycenie kolorów

Oferujemy cztery rodzaje fototapet:

Fototapeta do salonu, sypialni - na gładkie ściany Fototapeta do salonu, sypialni - na gładkie ściany (fototapeta lateksowa)

Znakomicie sprawdzi się jako fototapeta w salonie, biurze lub restauracji, a nawet jako fototapeta w sypialni lub pokoju dziecka. Rekomendowana do gładkich i równych ścian, w pomieszczeniach o normalnej wilgotności. Fototapetę lateksową drukujemy na wytrzymałym papierze o gładkiej powierzchni nasyconym lateksem. Jej zaletą jest wysoka odporność na rozciąganie, rozdarcia czy wilgoć oraz nieprzepuszczalność kleju. Gramatura materiału to 212 g/m2

Cena: 79 zł/m2

Fototapeta do salonu, sypialni - na nierówne ściany (fototapeta winylowa) Fototapeta do salonu, sypialni - na nierówne ściany (fototapeta winylowa)

Znakomicie sprawdzi się jako fototapeta w salonie, biurze lub restauracji, a nawet jako fototapeta w pokoju dziecka. Fototapetę winylową wyróżnia większa sztywność i grubość materiału, przez co rekomendowana jest jako materiał do pokrycia nierówności ściennych typu małe rysy, grube ziarno tynku, drobne ubytki w powierzchni. Może być stosowana w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Gramatura materiału ok. 320 g/m2.

Cena: 99 zł/m2

Fototapeta do kuchni i łazienki Fototapeta do kuchni i łazienki (fototapeta winylowa na flizelinie)

Materiał o podwyższonej wytrzymałości, który bardzo dobrze sprawdzi się jako fototapeta w kuchni lub fototapeta w łazience oraz innych pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Fototapeta winylowa na flizelinie przepuszcza parę wodną pozwalając ścianom "oddychać". Bardzo dobrze maskuje nierówności ścian, dzięki czemu znajduje zastosowanie na trudniejszych powierzchniach. Fototapetę winylową można przecierać wilgotną ściereczką. Gramatura ok. 350 g/m2.

Cena: 109 zł/m2

Fototapeta na meble, lodówkę i gładkie powierzchnie Fototapeta na meble, lodówkę i gładkie powierzchnie (fototapeta samoprzylepna)

Wykonana jest ze specjalnego gładkiego materiału firmy 3M. Idealna jako fototapeta na płaskie powierzchnie takie jak meble kuchenne, szafy, drzwi, fronty szafek oraz bardzo gładkie ściany.

Cena: 95 zł/m2

Laminowanie wydruków

Większość tapet drukowanych w technologii HP Latex nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia. Jednak w miejscach narażonych na uszkodzenia mechaniczne np. otarcia, zarysowania rekomendujemy zabezpieczenie fototapety laminatem. Laminat to cienka warstwa ochronna nakładana na wydruk, która chroni przed zniszczeniem i ułatwia czyszczenie. Warto go stosować także w miejscach narażonych na bezpośredni kontakt z wodą np. fototapety winylowe w łazience lub przy blacie w kuchni. Możesz wybrać laminat o wykończeniu matowym lub błyszczącym.

Cena: 35 zł/m2