Najczęściej zadawane pytania

 1. Jakie produkty są dostępne w fajniemieszkam.pl?

  W fajniemieszkam.pl oferujemy wybór spośród 27 mln grafik oraz możliwość wydruku z własnego zdjęcia na następujących podłożach:

 2. Czy oferowane produkty są bezpieczne dla zdrowia?

  Wszystkie nasze produkty – fototapety, obrazy i naklejki - drukujemy w najnowszej technologii druku HP Latex, ekologicznymi atramentami na bazie wody bez zawartości rozpuszczalników. Są one w pełni bezpieczne dla zdrowia i środowiska naturalnego, bezwonne i posiadają certyfikaty do ekspozycji we wnętrzach. Dlatego sprawdzą się nawet w najbardziej wymagających pomieszczeniach jak sypialnia, pokój dziecka czy restauracja.

 3. Czy wydruki są trwałe?

  Wydruki wyróżnia najwyższa jakość i trwałość, żywe kolory i przejścia tonalne. Są odporne na promienie UV, dzięki czemu nie blakną zachowują kolory przez wiele lat. Dodatkowo powierzchnia wydruku jest elastyczna i odporna na wilgoć. Fototapety, obrazy i naklejki można przecierać wilgotną szmatką lub gąbką.

 4. Czy trzeba laminować (zabezpieczać) wydruki?

  Większość tapet drukowanych w technologii HP Latex nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia. Jednak w miejscach narażonych na uszkodzenia mechaniczne np. otarcia, zarysowania rekomendujemy zabezpieczenie fototapety laminatem. Laminat to cienka warstwa ochronna nakładana na wydruk, która chroni przed zniszczeniem i ułatwia czyszczenie. Warto go stosować także w miejscach narażonych na bezpośredni kontakt z wodą np. fototapety winylowe w łazience lub przy blacie w kuchni. Możesz wybrać laminat o wykończeniu matowym lub błyszczącym.

 5. Czy kolory na otrzymanych produktach mogą odbiegać od kolorów zdjęć widocznych na ekranie?

  Ze względu na indywidualne ustawienia każdego monitora, kolory grafik widoczne na ekranie mogą odbiegać od faktycznych kolorów wydruków. W przypadku druku na fototapetach, płótnie, pleksi czy naklejkach, nieznaczne odstępstwa kolorów w porównaniu z motywami wzorcowymi widocznymi na ekranie komputera, jak również odstępstwa wynikające z innego formatu, jakości papieru, materiału i powierzchni nie są technicznie ani produkcyjnie całkowicie do uniknięcia.

 6. W jaki sposób mogę złożyć zamówienie?

  Zamówienie można złożyć poprzez konfigurator w opcji "szybkie zakupy" lub rejestrując się na naszej stronie. Możesz też wysłać zapytanie na adres mailowy info@fajniemieszkam.pl.
  Instrukcję zamówienia znajdziesz w zakładce "Jak zamawiać"

 7. Czy realizujecie projekty indywidualne?

  Jeżeli masz pomysł na nietypową fototapetę lub obraz to napisz do nas na info@fajniemieszkam.pl. Pomożemy zrealizować Twój pomysł.

 8. Jak mogę zapłacić za wybrane produkty?

  Udostępniamy płatności za pomocą platformy transakcyjnej Transferuj.pl lub przelewem bezpośrednim na konto bankowe.

 9. Czy można zapłacić przy odbiorze?

  Wszystkie produkty dostępne w serwisie FajnieMieszkam.pl wykonywane są na indywidualne zlecenie, w oparciu o parametry (zdjęcie, wymiary, materiał) definiowane przez zamawiającego. Dlatego też realizację zamówienia rozpoczynamy dopiero po zaksięgowaniu płatności. Płatność przy odbiorze nie jest zatem możliwa.

 10. Jaki jest czas realizacji zamówienia?

  Czas realizacji zamówienia liczony jest od daty zaksięgowania płatności i zależy od wybranej opcji transportu, wynosząc odpowiednio:

  Kurier ekonomiczny – realizacja i dostawa w ciągu 15 dni roboczych
  Kurier standard – realizacja i dostawa w ciągu 10 dni roboczych
  Kurier express - realizacja i dostawa w ciągu 5 dni roboczych