Nasze produkty

 • Fototapeta

  Fototapeta z wybranym nadrukiem to doskonały pomysł na ożywienie ścian w mieszkaniu, biurze, restauracji, w każdym pomieszczeniu, któremu pragniesz nadać indywidualny charakter. Możesz wybrać spośród 27 milionów zdjęć i grafik dostępnych na naszej stronie lub przesłać własne zdjęcie. Fototapety drukujemy tuszami bezpiecznymi dla zdrowia i certyfikowanymi do ekspozycji we wnętrzach. Najwyższej jakości barwniki zapewniają znakomite nasycenie kolorów i trwałość na lata.

  Więcej o fototapetach
 • Obrazy drukowane na płótnie malarskim canvas

  Obraz na płótnie canvas powstaje przy użyciu najnowszych technologii druku, a struktura materiału sprawia, że wygląda jak malowany ręcznie. Krawędzie boczne obrazu są zadrukowane, dzięki czemu obraz znakomicie prezentuje się także bez ramy. Płótno naciągamy na drewniane krosna – takie, jakich używają malarze. Efekt to oryginalny obraz z motywem idealnie odpowiadającym Twoim oczekiwaniom.

  Więcej o obrazach na płótnie
 • Obrazy drukowane na plexi

  Plexi – inaczej szkło akrylowe - to materiał popularny wśród projektantów wnętrz, często stosowany w nowoczesnym wzornictwie i wystroju biur, restauracji, klubów i mieszkań. Plexi wyglądem przypomina taflę szkła, przy czym jest w pełni bezpieczne i nietłukące. Grafika drukowana jest na przezroczystej płycie o grubości 5mm od jej wewnętrznej strony, dzięki czemu jest odporna na zarysowania i zabrudzenia. Obraz wydrukowany na Plexi wyróżnia efekt połysku i nowoczesna forma ekspozycji, idealna do odważnych i nowoczesnych wnętrz.

  Więcej o obrazach na plexi
 • Naklejki

  Naklejką z dowolnym zdjęciem lub grafiką możesz ozdobić każdą płaską i gładką powierzchnię – ścianę, szafkę, lodówkę, laptopa, auto.

  Więcej o naklejkach